
3-10 Days
ΟΥΠΑ Νο 6 ΜΠΛΕ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-11300
0.62€
Ex Tax: 0.62€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΟΥΠΑ Νο 6 ΜΠΛΕ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 4mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100(Nylon bag)\ 20000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,052kg |
| Νούμερο Προϊόντος | Νο6 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PE |
| Ύψος | 29,8mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/ Blue |
